Motely v Chorvatsku

Řadit dle:
Ideálním způsobem ubytování v Chorvatsku pro motoristy je naše nabídka motelů Chorvatska. Většina motelů v Chorvatsku se nacházejí poblíž hlavních silničních tahů a mají dostatečnou vybavenost pro Vaše motorová vozidla. U motelů v Chorvatsku si můžete vybírat z rozličné kvality ubytování a to od levné úrovně hostelů v Chorvatsku až po vysokou vybavenost jakou nabízejí luxusní hotely Chorvatska.
5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

1. Motel Ivanicanka

Foto: Motel Ivanicanka
Lokalita: Ivanić-Grad
Hodnocení hostů
83 %

Motel Ivanicanka se nachází v centru města Ivanić Grad, kde na vás čeká malebná krajina a kde se můžete procházet městským parkem nebo navštívit místní vinici.


2. Motel Janković StarStarStar

Foto: Motel Janković
Lokalita: Hrvace
Hodnocení hostů
87 %

Motel Janković stojí na tichém místě, 5 km od centra města Sinj. Nabízí à-la-carte restauraci, bar a zdarma Wi-Fi a parkování.


3. Motel Dobra StarStarStar

Foto: Motel Dobra
Lokalita: Duga Resa
Hodnocení hostů
85 %

Motel Dobra se nachází na klidném místě u lesa na břehu řeky Dobra, 8 km od města Duga Resa. Na místě mohou hosté relaxovat v restauraci a baru. V motelu je zdarma k dispozici Wi-Fi a soukromé parkoviště.


4. Motel Kod Bakija StarStarStar

Foto: Motel Kod Bakija
Lokalita: Karlovac
Hodnocení hostů
71 %

Motel Kod Bakija leží na výhodném místě u hlavní turistické trasy D1 v Jelasi, 5 km od Karlovače a 65 km od Národního parku Plitvická jezera, a jeho součástí je restaurace podávající mezinárodní jídla a bosenské speciality.


5. Pansion Gec StarStarStar

Foto: Pansion Gec
Lokalita: Zaprešić
Hodnocení hostů
90 %

Pansion Gec se nachází v obci Ivanec ležící na severu Chorvatska nedaleko Záhřebu. Je to malý rodinný podnik s pokoji vybavenými satelitní LCD TV a bezplatným Wi-Fi. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchou a fénem.

Dvoulůžkový pokoj Superior s manželskou postelí 2 osoby 50 EUR / pobyt
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí 2 osoby 35 EUR / pobyt
Třílůžkový pokoj 3 osoby 60 EUR / pobyt
Čtyřlůžkový pokoj 4 osoby 80 EUR / pobyt

5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: